Відеотехнології

Проектування устаткування мультимедійного комплексу

Проектування відео- і телевізійних систем розробляється на базі технологій цифрових сигналів високої чіткості, аж до «Full HD» (1080/50 (60) прогресивної (черезрядної) розгортки). У проектованому комплексі технічним завданням необхідно передбачати виконання наступних розділів:
– для аудіо-відео-трансляції розробляти комутаційні панелі з можливістю включення кабелю СCFCM100HQ й балансового звукового кабелю;
– розробка установки стаціонарних поворотних купольних відеокамер, що забезпечують мінімум чотири ракурсу і оглядових мікрофонів;
– розробка інтеграції, управління та архівування даних всіх аудіо-відео систем комплексу. Для системної інтеграції, управління, дистрибуції та архівування аудіо- та відеоданих, а також для розміщення технічних засобів і персоналу передбачити єдиний центр.
– розробка системи відео-показу на базі мультимедійного проектора та моторизованого проекційного екрану, а також системи видеопоказа на базі світлодіодних панелей.
– виготовлення робочої документації основних технологічних трас по відеообладнання під можливість включення кабельного телебачення та супутникового телебачення.
– розробка системи видеопоказа для забезпечення передачі відеозображення і стереофонічного аудіо (сигнал ТВЧ) в артистичні, приміщення очікування артистів для виходу на сцену, приміщення диспетчерської.
– розробка проектно-кошторисної документації конференц-систем з вбудованими функціями синхронного перекладу мови і дистанційним керуванням, звукопідсилювального, відеопроекційну, відеотрансляціонного, світлотехнічного обладнання, систем управління та автоматизації, акустично абсорбованих звукоізольованих робочих місць (кімнат) перекладачів для прес-центрів, залів прийому делегацій та залів засідань.