Про нас

логотип сайта - сценические технологииПідприємство CTT АТ «Трест Житлобуд-1» спеціалізується на виконанні робочих і ескізних проектів технологічного обладнання, розрахунків по архітектурній акустиці залів для сценічних комплексів театрально – видовищних споруд, об’єктів кінематографії, нічних клубів, дискотек, концертних залів і спортивних споруд, на виконання механо-монтажних і електромонтажних робіт, а також виготовлення нестандартного механічного та електротехнічного сценічного обладнання. Поширеною формою роботи для CTT АТ “Трест Житлобуд-1” є виконання проектів “під ключ”, тобто від стадії проектування до пуско-налагоджувальних робіт та навчання персоналу.

Підприємство CTT АТ «Трест Житлобуд-1» має кілька підрозділів:

  • Виготовлення нестандартного обладнання;
  •  Налагодження електромеханічного обладнання сцени;
  • Проектні, монтажні, інсталяційні роботи по электромеханическому нестандартного обладнання сцени, звукоусилительному, світлотехнічного обладнання, системах режисерської зв’язку та сигналізації для театрально-концертних залів, нічних клубів, студій звукозапису, телестудій, прес-центрів та ін.;Ліцензія видана Державна архітектурно-будівельна інспекція України (№ АЕ279177, видана 20.09.2013 р.)
  • Оптовий і роздрібний продаж нестандартного електромеханічного обладнання сцени.

Враховуючи той факт, що єдиним виробником електромеханічного обладнання для сцени в колишньому Радянському Союзі був Саратовський експериментальний завод театрального обладнання, то на сьогоднішній день робота з російськими виробниками стає невигідною через дорожнечу обладнання, що постачається.

Фахівці CTT АТ «Трест Житлобуд-1» розробили і успішно використовують власний технологічний цикл виготовлення електромеханічного обладнання із залученням українських промислових підприємств, що дозволяє при тих же якісних показниках значно знизити вартість виробів.
Багатий досвід роботи і постійна практика наших фахівців з професійним звуковим і світловим обладнанням, технічне забезпечення концертів популярних артистів української естради, а також робота з відомими виконавцями світової величини дозволяє робити грамотний підбір апаратури для кожного конкретного об’єкта, враховуючи мінімально необхідні потреби для якісного проведення заходів.
На сьогоднішній день підприємство CTT АТ «Трест Житлобуд -1» успішно працює на українському ринку, підтвердженням тому вже виконані проектні і монтажні роботи. З найбільш великих об’єктів це Харківська обласна державна філармонія, комплексна реконструкція Одеського театру опери та балету, Палац студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого в Харкові, театр ім. Пушкіна в Харкові, Харківський національний академічний театр опери та балету, нові приміщення Харківського міськвиконкому, Палац дозвілля “Листопад” і міський Палац культури в м. Полтава та інші культурно-видовищні заклади.
Будемо раді співпраці з новими замовниками!