Про нас

логотип сайта - сценические технологииПідприємство ТОВ «МегаШоу» спеціалізується на виконанні робочих і ескізних проектів технологічного обладнання, розрахунків по архітектурній акустиці залів для сценічних комплексів театрально – видовищних споруд, об’єктів кінематографії, нічних клубів, дискотек, концертних залів і спортивних споруд, на виконання механо-монтажних і електромонтажних робіт, а також виготовлення нестандартного механічного та електротехнічного сценічного обладнання. Поширеною формою роботи для ТОВ «МегаШоу» є виконання проектів “під ключ”, тобто від стадії проектування до пуско-налагоджувальних робіт та навчання персоналу.

ТОВ «МегаШоу» має кілька підрозділів:

  • Виготовлення електротехнічного обладнання верхньої і нижньої механізації;
  • Налагодження, обслуговування і ремонт електромеханічного обладнання сцени;
  • Проектні, монтажні, інсталяційні роботи по электромеханическому нестандартного обладнання сцени, звукоусилительному, світлотехнічного обладнання, системах режисерської зв’язку та сигналізації для театрально-концертних залів, нічних клубів, студій звукозапису, телестудій, прес-центрів та ін.;Ліцензія видана Державна архітектурно-будівельна інспекція України
  • Оптовий і роздрібний продаж нестандартного електромеханічного обладнання сцени.

Враховуючи той факт, що єдиним виробником електромеханічного обладнання для сцени в колишньому Радянському Союзі був Саратовський експериментальний завод театрального обладнання, то на сьогоднішній день робота з російськими виробниками стає невигідною через дорожнечу обладнання, що постачається.

Фахівці ТОВ «МегаШоу» розробили і успішно використовують власний технологічний цикл виготовлення електромеханічного обладнання із залученням українських промислових підприємств, що дозволяє при тих же якісних показниках значно знизити вартість виробів.
Багатий досвід роботи і постійна практика наших фахівців з професійним звуковим і світловим обладнанням, технічне забезпечення концертів популярних артистів української естради, а також робота з відомими виконавцями світової величини дозволяє робити грамотний підбір апаратури для кожного конкретного об’єкта, враховуючи мінімально необхідні потреби для якісного проведення заходів.
На сьогоднішній день підприємство ТОВ «МегаШоу» успішно працює на українському ринку, підтвердженням тому вже виконані проектні і монтажні роботи. З найбільш великих об’єктів це Харківська обласна державна філармонія, комплексна реконструкція Одеського театру опери та балету, Палац студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого в Харкові, театр ім. Пушкіна в Харкові, Харківський національний академічний театр опери та балету, нові приміщення Харківського міськвиконкому, Палац дозвілля “Листопад” і міський Палац культури в м. Полтава та інші культурно-видовищні заклади.
Будемо раді співпраці з новими замовниками!