Причини працювати з нами

Досвід

за «плечима» компанії більше 50 виконаних проектів і зданих об'єктів, а також 15-річна практика роботи в сфері сценічних технологій.

Професіоналізм

персонал компанії має високий рівень професійної майстерності, для особливо складних робіт залучаються кращі фахівці України у своїй галузі.

Цінова політика

компанія намагається бути конкурентно-спроможної, вартість робіт строго прив'язується до вимог будівельних норм і державних стандартів.

Комплексність послуг

в сфері діяльності компанії - повний перелік послуг, починаючи від проектування, виконання монтажних, пусконалагоджувальних робіт та закінчуючи технічним наглядом та сервісним обслуговуванням (діагностикою) встановленого обладнання, тобто виконання проектів "під ключ".

Сервіс

компанія здійснює технічне обслуговування змонтованого обладнання, проводить діагностику та виконує ремонт сценічного обладнання, якщо це необхідно. На виконані роботи надається гарантія 1 рік.

Оптимальний склад обладнання

обладнання, яке пропонується до монтажу проходить ретельний відбір; як правило, вибираються кращі зразки по співвідношенню ціна - якість.

Наші Об'єкти

Дом культуры миргород

Будинок Культури в Миргороді

Чи не найбільшим, але тим не менш примітним об’єктом будівництва був Будинок Культури в м. Миргород Полтавської області. Силами бригади виконувалася реконструкція об’єкта, встановлювалось нове ...

детальніше
одесский оперный театр

Одеський театр опери та балету

У вересні 2007 року відбулося урочисте відкриття Одеського театру опери і балету, роботи з реставрації якого длісь без малого 15 років. Ми брали безпосередню участь в постачанні і монтажі обладнання ...

детальніше
открытие органного зала филармонии

Харківська обласна філармонія

Урочисте відкриття органного залу Харківської філармонії

детальніше
Дворец досуга Листопад

Палац дозвілля «Листопад» у місті Полтава

Палац дозвілля «Листопад» у місті Полтава є одним з об'єктів, для проектування яких, будiвельно-монтажні роботи і монтаж технологічного обладнання велося за участю фахівців БМУ СТТ.

детальніше
Дивитися всі об'єкти

Зв'язатися з нами