Монтаж відео

Системи технологічного телебачення і відеопроекції

У сучасному театрі існування системи технологічного телебачення (СТВ) є закономірною відповіддю на вимоги часу. Вона забезпечує персонал театру візуальним контролем за подіями, що відбуваються на сцені, в залі для глядачів, репетиційні кімнатах, студіях і оточуючих їх технологічних зонах шляхом формування та передачі відеозображень в телевізійну кабельну мережу по всій будівлі театру. Крім того, СТВ повинна мати можливість проводити контрольні записи репетицій і заходів театру. Вона складається, як правило, з різних відеокамер, відеодисплеїв, відеосерверов, відеокомутаторів, систем посилення, перетворення і розподілу відеосигналу, системи синхронізації і т. д.

Система відеопроекції необхідна для підтримки театральних вистав, які використовують можливості запису, обробки відео в реальному часі і трансляції відео (відео-фрагментів) як художній прийом.

Спеціалізована монтажна ділянка “Сценічна Техніка і Технології” ТОВ «МегаШоу» напрацювала багаторічний досвід в реалізації різних проектів телевізійної та відео технологій в театрах, палацах і будинках культури, клубах і стадіонах. Починаючи з отримання технічного завдання на проектування, наші фахівці знаходяться в тісному контакті з проектним бюро і замовником, що дозволяє уникнути технологічних помилок і прорахунків на всіх стадіях монтажу та пуско-наладки. Від укладання відеокабелів і мультикорів до установки камер і моніторів, від кріплення кронштейнів і стійок до монтажу відеостін і апаратних – найширший спектр робіт наші монтажники виконують на вищому рівні і в повній відповідності з будівельною проектною документацією.