Монтаж світла

Монтаж постановочного освітлення

монтаж осветительного оборудования

Приміщення глядацького комплексу повинні мати систему загального освітлення, а сцена, естрада повинна мати такі види освітлення – постановочне освітлення для світлового оформлення вистави, концерти і робоче освітлення для забезпечення підготовки вистав і концертів.
У залах для глядачів потрібно загальне рівномірне освітлення демонстраційного простору. При цьому рівень освітленості демонстраційного майданчика повинен бути вище рівня освітленості залу для глядачів. Поява і поширення новітніх комп’ютерних та інформаційних технологій привели до якісного стрибка в освітлювальної індустрії, кардинально змінив погляд на роль системи управління світлом і на підхід до проектування культурно-видовищних комплексів.

Фахівці спеціалізованої ділянки ТОВ «МегаШоу» мають великий досвід монтажу світлового обладнання відомих світових брендів: пультів цифрового управління світлом (СУТО), інсталяцій динамічних і статичних приладів різного призначення, приладів для створення світлових ефектів, прожекторів для акцентованого і слідкуючого освітлення виконавців. ТОВ «МегаШоу» має досвід у виготовленні нестандартного електротехнічного обладнання для нерегульованих ліній: релейних стійок, пультів управління напругою, пультів помічника режисера (на проектну кількість каналів управління динамічними приладами, генераторами туману, генераторів диму і слідкуючих прожекторів).
Під час проведення вистав, концертів та інших заходів здійснюється робота всього комплексу постановочного освітлення, передбачена проектом, тому завершальним етапом монтажних робіт є пуско-налагоджувальні роботи. Персонал ТОВ «МегаШоу», що займається пусконалагоджувальними роботами – це кваліфіковані фахівці, які досконало знають все вироблене і обладнання, що поставляється. Багаторічний досвід допомагає їм вирішувати завдання будь-якої складності.