Монтаж механіки

монтаж механики сценыМонтаж механічного обладнання сцени

У ТОВ «МегаШоу» працюють фахівці – механо-монтажники, які отримали великий досвід при реалізації проектів по монтажу механічного сценічного обладнання на території України. Реалізація всього технологічного ланцюжка по монтажу та виробництва обладнання в рамках одного підрозділу дозволяє економити фінансові ресурси і час. Монтажні бригади ТОВ «МегаШоу» працюють в тісному зв’язку з проектним відділом, що дозволяє оперативно доводити технічні рішення до втілення, вносити зміни по ходу реалізації проекту. Специфіка робіт з оснащення специфічним електромеханічним обладнанням сценічних комплексів пов’язана з розробкою і реалізацією нестандартного театрального устаткування, тому досвід і компетентність фахівців з монтажу має першорядне значення.
За багато років роботи компанії було реалізовано понад 40 проектів по оснащенню об’єктів механічними пристроями сцени.
ТОВ «МегаШоу» реалізує наступні види електромонтажних робіт:
– Монтаж театрального обладнання будь-якого рівня складності
– Ремонт і технічне обслуговування (верхньою і ніжньою механіки сцени, театральних лебідок, поворотних кіл і т.д.)
– Реалізація комплексних проектів з будівництва, реконструкції, ремонту та технічного оснащення театрів, палаців, концертних майданчиків, клубів та інших об’єктів культури і спорту
– Робота монтажних бригад в будь-якій точці України.
ТОВ «МегаШоу» реалізує проекти по оснащенню механікою сцени як окремо, так і в комплексі з інсталяцією світлового і звукового обладнання, освітленням залів і приміщень, будівництвом, реконструкцією та ремонтом об’єктів культури і спорту.

 

Технічне оснащення сцени

Верхня механіка сцени

    Оснащення сучасних сценічних комплексів на високому технічному рівні неможливо без складних підвісних декорацій, різної освітлювальної апаратури – сценічних світильників і прожекторів, підвісних акустичних систем і іншого театрального обладнання, призначеного для створення спецефектів. Для кожного театрального майданчика, сцени, естради повинна бути розроблена своя система так званої верхньої механізації. Верхня механізація – це складний комплекс різних пристроїв включає в себе колосники, антрактно завісу, горизонт і панораму, портальні куліси, пересувні освітлювальні рами, декораційні підйоми, софітні підйоми, індивідуальні точкові підйоми, польотні конструкції (польоти), протипожежна завіса димові люки.
     При гаданому стандартному виконанні механічного обладнання на різних сценічних комплексах, як правило, для кожного з них необхідно розробити і виготовити унікальний комплекс софітних, декораційних і точкових підйомів. Монтаж навіть однакової кількості «стандартних» сценічних лебідок може проводитися за різними кінематичними схемами, тому важливо вже на стадії розробки технічного завдання на виробництво механічного обладнання сцени точно визначитися з тими завданнями, які будуть вирішуватися за допомогою даного обладнання.